More Website Templates @ TemplateMonster.com -September 19th, 2011!
 • FULART AGENCJA ARTYSTYCZNA

  Firma powstała z potrzeby serca i miłości do muzyki, aby ułatwić Państwu organizację imprez artystycznych.

  Dysponujemy ponad 30 zespołami artystycznymi z kraju i zagranicy. Mamy swoich konferansjerów, współpracujemy z kabaretami i rewiami. Ponadto: organizujemy koncerty...

  Więcej

  Wiesław Nawrot

  Wiesław Nawrot „FulArt” organizator największego w Polsce Festiwalu Romskiego w Ciechocinku.

  Na festiwal zapraszani są najbardziej znani artyści z całej Europy. Festiwal odwiedza kilkanaście tysięcy widowni na żywo i parę milionów przed telewizorami...

  Więcej

  Maria Miszczak

  Prowadzi własną działalność gospodarczą od 7 maja 1997 r.

  Na co dzień współpracuje przy realizacjach projektów z najwyższej klasy fachowcami: reżyserami, realizatorami, producentami, scenarzystami, organizatorami eventów – mającymi wieloletnie doświadczenia w branży mediowej...

  Więcej
 • ARTYŚCI

  Polecamy

  RomArt

  Wyjątkowo młoda formacja, ale zrzeszająca w swych szeregach samych wybitnych w swej klasie muzyków. Formacja Romart powstała w 2012 roku...

  Video Skład Więcej

  Red Heels

  Red Heels to żeński kwartet smyczkowy grający najlepsze przeboje muzyki rockowej i filmowej z elektroniką. Ich koncerty stanowią niesamowitą ucztę...

  Więcej

 • RomArt 01

  Fotoreportaż z planu teledysku zespołu RomArt.

  Ania
  Bartek
  Grzesio
  Liza i Ania
  Liza i Patrycja
  Mariusz
  Naziro
  Patrycja

  RomArt 02

  Występ zespołu RomArt.

  Ania
  Ania i Bartek
  Jasmin
  Angelica
  Atiya
  Atiya
  Grzegorz
  Karol i Grzegorz
  Atiya
  Kola
  Mariusz
  Sebastian
 • KONTAKT

  E-mail:

  biuro@fulart.pl

  Wiesław Nawrot

  Telefon:
  E-mail:

  +48 695 380 558
  wieslaw.nawrot@fulart.pl


  Maria Miszczak

  Telefon:
  E-mail:

  +48 606 988 674
  maria.miszczak@fulart.pl

 • FULART AGENCJA ARTYSTYCZNA


  Firma powstała z potrzeby serca i miłości do muzyki, aby ułatwić Państwu organizację imprez artystycznych.

  Dysponujemy ponad 30 zespołami artystycznymi z kraju i zagranicy. Mamy swoich konferansjerów, współpracujemy z kabaretami i rewiami. Ponadto: organizujemy koncerty i festiwale, oprawiamy muzycznie eventy, gale, festyny, produkujemy teledyski, realizujemy filmy i programy telewizyjne, nagrywamy bilbordy i spoty reklamowe.
  Przede wszystkim mamy swój własny zespół muzyczny RomArt który zrzesza artystów z najwyższej półki: solistów, tancerzy i muzyków specjalizujących się w muzyce romskiej.

  NASZE PRODUKCJE:

 • Maria Miszczak

  Prowadzi własną działalność gospodarczą od 7 maja 1997 r.

  Na co dzień współpracuje przy realizacjach projektów z najwyższej klasy fachowcami: reżyserami, realizatorami, producentami, scenarzystami, organizatorami eventów – mającymi wieloletnie doświadczenia w branży mediowej. Swoje realizacje wykonuje na rzecz wszystkich liczących się na polskim rynku medialnym stacji telewizyjnych, a więc wszystkich kanałów telewizji publicznej – TVP S.A., TVN, Polsatu i kanałów tematycznych telewizji kablowej, oraz interaktywnej telewizji internetowej. Firmy z którymi współpracowała: Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Komitet Badań Naukowych, PFRON, Polska Organizacja Turystyczna, Ośrodek Ochrony Zabytkowego Krajobrazu, Rzeczpospolita – czasopismo.

  Ważniejsze produkcje telewizyjne i eventowe:
  TVN - cykl „Teleplotki”, magazyn kulturalny (98 odcinków)
  NFOŚiGW - cykl „Świat wokół nas”, publicystyka/ekologia (52 odcinków)
  NFOŚiGW - cykl „Bliżej Europy”, publicystyka/ekologia (20 odcinków)
  KBN - cykl „Proton”, magazyn pop-naukowy (48 odcinków)
  PFRON - cykl „Krajobraz Polski”, publicystyka/ekologia (52 odcinków)
  OOZK - cykl „Znaszli ten kraj”, publicystyka/edukacja (32 odcinki)
  NFOŚiGW - cykl „Zielona Polska”, edukacja i ekologia (20 odcinków)
  POT - cykl „Piękniejsza Polska”, edukacja/ekologia (98 odcinków)
  TVP 2 - talk show „Europa da się lubić”, rozrywka (144 odcinki)
  TVP 2 - cykl „Szansa na sukces”, rozrywka (52 odcinki)
  TVP2 - cykl „Bliskie spotkania teatralne”, rozrywka (10 odcinków)
  TVP2 - cykl „Łagodna na drodze”, magazyn motoryzacyjny (10 odcinków)
  TV Biznes - cykl „Biznesmeni”, magazyn (30 odcinków)

  Organizacja imprez charytatywnych: TVP2 „I Ty możesz zostać Św. Mikołajem”, TVP2 „Dobrodzieje”, TVP1, TVP2 „Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy”, TVP2 „Olimpiady specjalne”, TVP1 „Srebrne wrota” - film dokumentalny.
  Filmy reklamowe: „Dojlidy”, „Melatonina”.
  Cykl reportaży z pokazów mody „Fashion Week” dla telewizji internetowej.
  Rozpoczęte produkcje: cykl podróżniczo-ekstremalny „Polska naj” (2 odc.), cykl podróżniczy „Między wschodem a zachodem” (17 odc.) - zakończono współpracę.
  Ponadto zajmuje się produkcją teledysków, spotów reklamowych, bilbordów.

 • Wiesław Nawrot

  Organizator największego w Polsce Festiwalu Romskiego w Ciechocinku.

  Na festiwal zapraszani są najbardziej znani artyści romscy z całej Europy. Festiwal odwiedza kilkanaście tysięcy widzów zgromadzonych na stadionie pod tężniami oraz kilka milionów przed telewizorami. Oglądalność Festiwalu w TVP2, która emituje program na żywo zwykle w tym dniu bije rekordy. Potrafi zgromadzić przed telewizorami ponad 2,5 miliona widzów.

  Wiesław Nawrot od lat organizuje eventy z udziałem najbardziej znanych zespołów romskich w Polsce. Słynna „Biesiada Cygańska”, która odbywa się w Hotelu Dobosz w Policach jest nagrywana i emitowana wielokrotnie na wielu kanałach telewizji regionalnych w całym kraju. Wiesław Nawrot od lat ściśle współpracuje z królem romskiej muzyki Donem Wasylem, który jest dyrektorem artystycznym Festiwalu w Ciechocinku.

  Wiesław Nawrot jest pomysłodawcą i producentem filmu dokumentalnego zrealizowanego na podstawie opowiadań Królewskiej Rady Starszych pt. „Ostatni tabor”.

  On również powołał do życia muzyczną formację pod nazwą „Romart”, która w swych szeregach zrzesza samych profesjonalnych artystów wielu kultur. Wiesław Nawrot to biały brat romskiej braci na tyle zasymilowany z grupą Romów Polskich, że został poproszony przez samego Don Wasyla na ojca chrzestnego jego wnuczki.

  Wiesław Nawrot jest bardzo płodnym producentem, który ma głowę pełną pomysłów.

  Zaraz po skończeniu w/w filmu dokumentalnego postanowił nagrać płytę z muzyką romską, ale w języku chińskim. Jakby tego było mało kolejnym jego krokiem jest przygotowanie drugiej płyty w języku chińskim oraz wydanie płyt solowych artystom naszej formacji.

 • Powrót do Ciechocinka


  Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów zgromadził w Ciechocinku kilka tysięcy fanów. Jeszcze większą popularnością cieszyła się bezpośrednia transmisja TVP2 z naszego fesiwalu, która w tym dniu pobiła rekordy oglądalności.

  Dyrektorem organizacyjnym festiwalu był Wiesław Nawrot. Festiwal cieszy się już 16 letnią tradycją i zyskał światową renomę. Poza romskimi zespołami z Polski i Europy zaszczycili nas przedstawiciele muzyki dance i pop.

 • RomArt


  Formacja Romart powstała w 2012 roku, tuż po Festiwalu Romskim w Ciechocinku.
  Producent i organizator Festiwalu - Wiesław Nawrot dostrzegł w artystach występujących na scenie ogromny potencjał. Uznał, że spotkanie z muzyką romską organizowane raz w roku na festiwalu, to zbyt mało. Ta muzyka i ci artyści zasługują na większe uznanie i rozgłos.

  Romart – to wyjątkowo młoda formacja, ale zrzeszająca w swych szeregach samych wybitnych w swej klasie muzyków.
  W naszym 12 osobowym zespole jest kilku rodowitych Romów, którzy urodzili się z muzyką w sercu, talentem do tańca i śpiewu. Pozostali - to wielbiciele tego gatunku muzyki. Od lat byli uczestnikami Festiwali Romskich w Ciechocinku i Glinojecku. To wybitnie utalentowani, wykształceni, pełni pasji i miłości do muzyki artyści, wirtuozi w swojej klasie.

  Niewątpliwym dopełnieniem zespołu, ale jakże ważnym i atrakcyjnym są nasze tancerki. To one nadają kolorytu naszej formacji. Ich lekkość w tańcu, wdzięk i niepospolita uroda – to niewątpliwy atut naszego zespołu.

  Na koniec pochwalimy się nietypową cechą naszej formacji, albowiem mamy w zespole aż czterech wspaniałych solistów, z których każdy posiada swoją indywidualną i niepowtarzalną barwę głosu. Wspaniale brzmią zarówno w kwartecie jak i w występach solowych.

 • RomArt


 • Amira – solistka


  Ania Florkiewicz pochodzi z muzycznej rodziny od co najmniej trzech pokoleń. Zarówno jej dziadek jak i pradziadek byli stroicielami organów, ale przede wszystkim sami je wykonywali. Ania ukończyła Studium Piosenkarskie w Poznaniu oraz Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia w Toruniu w klasie fletu. Jest wokalistką sesyjna, autorką tekstów i kompozytorką. Na polskiej scenie muzycznej obecna od połowy lat 90-tych. Posiada bardzo dojrzałą, niepowtarzalną barwę głosu co nadaje jej wykonom niesamowity klimat. Na swoim koncie ma udział w festiwalu opolskich "Debiutów". Swoje piosenki wykonuje w wielu językach: polskim, rosyjskim, romskim i francuskim. Ostatnio poznała język chiński, w którym nagrała kilkanaście utworów na płytę „Ostatni tabor”. W 2012 roku wystąpiła na Festiwalu Romskim w Ciechocinku, jako miłośniczka i pasjonatka tego gatunku muzyki, wykonała utwór własnej kompozycji, czym podbiła serca tysięcy widzów na stadionie i przed telewizorami. Ania posiada wiele pasji, ale muzyka, taniec i śpiew – to jej żywioł.

 • Jasmin - solistka


  Elizaveta Koltyarenko – to niezwykle utalentowana i wszechstronnie uzdolniona artystka. Śpiewa w języku romskim, polskim, rosyjskim, angielskim, hinduskim, tańczy, sama pisze teksty i komponuje muzykę. Pochodzi z rodziny romskich artystów z St. Petersburga z Rosji. Ojciec Lizy występował przez wiele lat na scenie moskiewskiego teatru Roma. Na tej samej scenie Liza występowała już od najmłodszych lat wraz ze swoim równie utalentowanym rodzeństwem: tancerką i choreografką - Rossitą oraz z bratem Nicolasem. Jako dziecko zagrała także w rosyjskim filmie "Cyganka Aza". Posiada wrodzony talent muzyczny, który od dziecka pielęgnowany był przez jej artystyczną rodzinę. Liza świetnie odnajduje się w folklorze romskim, aczkolwiek nie ogranicza się tylko do tego rodzaju muzyki. Popis swoich umiejętności dała nagrywając tytułową piosenkę z Kasią Nosowską do filmu Bogusława Lindy "Jasne Błękitne Okna" w 2006 roku. Ponadto Liza uczestniczyła w projekcie płyty Jazzowo-Folkowej Mateusza Pospieszalskiego. Liza przez kilka lat podróżowała po świecie, wraz ze słynnym zespołem Don Wasyla, promując kulturę romską. Od lat Lizę znamy z Międzynarodowych Festiwali Romskich, oraz z telewizji z takich programów jak „The Voice of Poland”, „Jak oni śpiewają” czy wreszcie „Jaka to melodia”.

 • Bartosz Kuśmierczyk – solista


  Bartosz Kuśmierczyk – wokalista, kształcił się w Państwowej Szkole Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale piosenkarskim, pod okiem najlepszych specjalistów. Doświadczenie sceniczne zbierał od najmłodszych lat. Już jako uczeń szkoły podstawowej brał udział w wielu festiwalach piosenki co w przyszłości zaowocowało sukcesami na arenie całej Polski. Dwukrotnie wygrywał znany program telewizyjny „Szansa na Sukces”. Wystąpił gościnnie w Sali Kongresowej na zaproszenie zespołu Perfect z okazji 30-lecia istnienia zespołu. Jest półfinalistą pierwszej edycji programu „X Factor” w Polsce.
  Wygrywał ogólnopolskie festiwale piosenki cieszące się najwyższą rangą:
  - Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Powróćmy do piękna w słowie i muzyce” w Wyszkowie.
  - Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki im. Krzysztofa Klenczona w Szczytnie.
  2010 – Występ wraz zespołem FEEL na rozdaniu nagród „Telekamery”.
  2011 - Back vocal zespołu VOLVER, z którym wystąpił na rozdaniu nagród muzycznych „Viva Comet 2011” wraz z zespołem koncertował przez kilka miesięcy.
  W latach 2009 – 2012 wokalista Teatru Muzycznego ROMA w Warszawie.

 • Krzysztof Wesołowski – solista


  Krzysztof Wesołowski pochodzi z romskiej rodziny artystów. Od siódmego roku życia grał na gitarze i z powodzeniem śpiewał razem ze starszym rodzeństwem na scenie. Naukę gry na instrumentach poszerzył o pianino i inne instrumenty klawiszowe. Na scenie zaistniał już w 1999 roku - jako jeden z bardziej rozpoznawalnych romskich głosów. Swoją karierę rozpoczął w grupie Nazir – była to jedna z grup zrzeszająca w swych szeregach muzyków o różnym pochodzeniu kulturowym. W swoim dorobku artystycznym ma dwa autorskie wydania płytowe oraz teledyski, które można oglądać na kanałach telewizyjnych poświęconych muzyce: TVN, Polsat i kanałach tematycznych. Zespół ma za sobą także wiele sukcesów scenicznych, do najważniejszych można zaliczy występ na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Disco Dance w Ostródzie. Twórczość artystyczną formacji Nazir charakteryzuje wesoły, nieco biesiadny styl nawiązujący do tradycyjnej muzyki romskiej. Kompozycje są radosne i zachęcają swoim brzmieniem do zabawy. Krzysztof śpiewa, komponuje, tłumaczy utwory na język romski. Wraz z zespołem koncertował w wielu krajach; w Niemczech, W. Brytanii, Francji, Belgii. Muzyka towarzyszy mu od urodzenia i bez niej nie wyobraża sobie istnienia. Żyje po to, aby grać i gra, aby żyć.

 • Grzegorz - skrzypce


  Grzegorz Sienkiewicz jako 7-mio latek rozpoczął naukę gry na skrzypcach u prof. J. Neumann w Państwowej Szkole Muzycznej im. K. Kurpińskiego w Warszawie. Brał udział w wielu koncertach jako solista i kameralista. Trio, którego był członkiem występowało w Filharmonii Narodowej, Studiu S1 im. W. Lutosławskiego, Galerii Porczyńskich i Muzeum Jana Pawła II. Po ukończeniu szkoły I stopnia rozpoczął pobieranie nauki w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych II st. im. F. Chopina w Warszawie. Na tym etapie brał udział w wielu imprezach muzycznych organizowanych przez Szkołę Muzyczną m. in. koncerty dla dzieci, wystawianie Oper i Operetek z orkiestrą szkolną wraz z wydziałem wokalnym pod dyrekcją S.A. Wróblewskiego, liczne występy z zespołami kameralnymi, występy z kwartetem smyczkowym i wydz. piosenki w projekcie "Piwnica pod Baranami" pod przewodnictwem A. Jagodzińskiego, a także pracował jako koncertmistrz i inspektor orkiestry. Niezwykłym wydarzeniem, o którym nie można nie wspomnieć jest koncert piosenek Marka Grechuty w Filharmonii Narodowej, w którym brał udział sam Marek Grechuta. Występował gościnnie na Jam Session muzyki bluesowej, współpracował z The Engineers Band a także z ZPiT SGH grając muzykę folkową. Muzyka ta odegrała ważną rolę w jego życiu prowadząc go do współpracy z Zespołem Góralskim "Latawce" oraz Zespołem Cygańskim "Dromenca". Wielokrotnie był obecny na Festiwalach Muzyki Romskiej w Glinojecku. Oprócz tego brał udział w wielu nagraniach m. in. kolęd z The Engineers Band, płyty promującej ZPiT SGH.

 • Karol Podkul – akordeon


  Karol Podkul – czynny muzyk instrumentalista, współpracuje z teatrami warszawskimi takimi jak: Teatr Żydowski im. Estery Racheli i Idy Kamińskich, Teatr Polonia, Teatr Laboratorium Dramatu. W latach 2006 - 2011 studiował na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W czasie nauki w liceum muzycznym jak i na studiach był laureatem czołowych miejsc wielu konkursów o randze ogólnopolskiej jak i międzynarodowej w kraju i za granicą. Ważniejsze osiągnięcia to: I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Akordeonowym w Przemyślu (2003 rok), I miejsce na Międzynarodowych Gorlickich Konfrontacjach Akordeonowych (2004 rok), 4 miejsce na Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Klingenthal - Niemcy (2010 rok), 6 lokata na prestiżowym Citta di Castelfidardo - Włochy (2005). Koncertował z Filharmonią Warszawską, nagrywał audycje dla Telewizji i Radia Rzeszów. Od kilku lat związany z muzyką cygańską. 

 • Sebastian Iwanowicz – gitarzysta


  Sebastian Iwanowicz – ukończył Akademię Muzyczną w Katowicach na wydziale Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu, kierunek : Jazz i muzyka estradowa, specjalizacja : Instrumentalistyka jazzowa- gitara. Wcześniej szkoła muzyczna im. Fryderyka Chopina oraz Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im Henryka Wieniawskiego w Warszawie. Sebastian był instruktorem muzycznym Orkiestry Rozrywkowej na Politechnice Warszawskiej. Nauczyciel gitary i instrumentów klawiszowych w Młodzieżowym Domu Kultury w Warszawie. Od 2004 do 2012 roku współpracował z wybitnymi artystami: Vadimem Brodskim, Haliną Frąckowiak, Wojciechem Karolakiem, Kostkiem Yoriadisem, Maciejem Miecznikowskim i wieloma innymi. Współpracował z artystami młodego pokolenia. Grał z Królewską Orkiestrą Symfoniczną, Orkiestrą Kameralną Dell‘Arte.

 • Nikolay Kotlyarenko – tancerz


  Nikolay Kotlyarenko urodził się w St.Petersburgu w Rosji w romskiej rodzinie artystycznej. Przygodę z tańcem rozpoczął w wieku zaledwie 6 lat. Skutecznie podglądał swojego ojca – słynnego tancerza Teatru Roma w Moskwie - Prokofieja Kotlyarenko. Ojciec Koli poza tańcem był znakomitym gitarzystą, na tyle dobrym, by w latach 90-tych grać razem z Gipsy Kingiem. To właśnie ojciec zauważył niezwykły talent małego Koli i wręcz niespotykane poczucie rytmu. Od najmłodszych lat występował mały Kola występował na scenie teatru w Moskwie. Kola kocha taniec tradycyjny i nowoczesny ale szczególną miłością darzy step i tańce taborowe.

 • Atiya – tancerka


  Marlena Sawicka – łączy różne formy tańca. Przez kilka lat występowała w najpopularniejszym, romskim zespole w Polsce „Don Wasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni”. Koncertowała w kraju i zagranicą. Co roku bierze udział w Międzynarodowym Festiwalu Kultury i Piosenki Romów organizowanym w Ciechocinku i w Glinojecku. Tańca cygańskiego uczyła się w kraju i w Rosji (Moskwa). Miała okazję występować na scenach najlepszych teatrów w Polsce: Teatr Roma, Sala Kongresowa, Filharmonia Bydgoska, Teatr Żydowski w Warszawie i wiele innych. Na scenie niejednokrotnie współpracowała z najlepszymi artystami polskiej estrady, m.in.: Marylą Rodowicz, Zakopowerem, Eleni, Połomskim, Łazuką, Skaldami, Trubadurami, Tercetem Egzotycznym, itd. Tańczyła z zespołem światowej sławy, takim jak Mister President, Gipsy King czy Szo Romen. W swojej karierze tanecznej od lat tańczyła polskie tańce narodowe i salsę. Pobierała lekcje z jazzu i klasyki. Ponadto jest uznaną tancerką tańca brzucha. Instruktorem jej jest najlepszy nauczyciel tego gatunku Moh al Nashif, z którym także występuje w duecie. Brała udział w tysiącach koncertów i festiwali w kraju i za granicą. Występowała na scenach europejskich: na Słowacji, na Węgrzech, w Serbii, w Grecji, w Niemczech, w Hiszpanii, we Włoszech i w Turcji. Taniec i teatr jest jej pasją i życiem od lat, ponadto ukończyła Uniwersytet Warszawski, gdzie jest na chwilę obecną doktorantką, wykłada także na uczelniach wyższych.

 • Angelika – tancerka


  Angelika już od dziecka ciągnęło ją na scenę, aby tańczyć, śpiewać, po prostu żyć z muzyką. W przedszkola zgłaszała się do różnorakich przedstawień i spektakli, w których mogła zaprezentować wymyślony przez siebie układ taneczny. W podstawówce uczęszczała do klasy o profilu artystycznym gdzie pod okiem specjalistów uczyłam się podstaw śpiewu, gry aktorskiej oraz gry na instrumentach. W wieku 10 lat rozpoczęła równoległą naukę w szkole muzycznej, gdzie poznawała tajniki gry na fortepianie, skrzypcach oraz perkusji. Śpiewała przez wiele lat w tamtejszym chórze. Następnie wstąpiła do chóru pod kierownictwem Państwa Pużanowskich „Młoda Chełmża”. W 2007 roku gościnnie wystąpiła w niewielkim epizodzie w jednym z odcinków „Tańca z Gwiazdami”. W 2008 roku w wieku 15 lat za choreografię taneczną otrzymała I miejsce w stypendialnym konkursie dla uczniów romskich szczególnie uzdolnionych w Warszawie organizowanym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Kiedy rozpoczęła edukację w szkole średniej zaczęła śpiewać w zespole „Emocjonalni”, z którym organizuje cykliczne koncerty wokalne do dziś. Wzięła także udział w projekcie teatralno-filmowym „Chopin zaklęty w Pięknie” gdzie u boku Pana Pawła Kowalskiego, aktora toruńskiego Teatru Horzycy, zagrałam George Sand. Wielokrotnie występowała również na Międzynarodowych Festiwalach Romów. W 2012 roku prezentowała się na festiwalu Romów w Szwecji. Przez te wszystkie lata podjęła współpracę z takimi zespołami jak: Patrycja & Gipsy Stars, Liza & Gipsy Girls, Zespół Pieśni i Tańca Roma pod kierownictwem Cezarego Majewskiego oraz Cygański Tabor, z którymi kontynuuję współpracę do dziś.

 • Mariusz – gitarzysta


  Patryk – gitarzysta

 • Red Heels


  Red Heels to żeński kwartet smyczkowy grający najlepsze przeboje muzyki rockowej i filmowej z elektroniką. Ich koncerty stanowią niesamowitą ucztę nawet dla najbardziej wymagających słuchaczy, a energia wręcz 'bijąca' ze sceny porywa absolutnie wszystkich do wspólnej zabawy. Zespół został półfinalistą programu V edycji Mam Talent, grał na prestiżowych imprezach, m.in z wybitnym skrzypkiem Vadimem Brodsky'm (Arena Ursus), z czołowym pianistą jazzowym Arturem Dutkiewiczem (Pałac Kultury), podczas nagrań ze sportowcami z okazji 60-lecia Tvp Sport,a także na gali rozdania nagród Fly Film Festival oraz w trakcie wielu innych prestiżowych imprez (gale zarządów firm takich jak: Emirates Airlines, Microsoft, PBS, PZU, Energetyk,Tvp Sport)

  Nasza strona

 • DJ Bobo


 • Eruption


  "Eruption" jedna z najpopularniejszych formacji lat 70' i 80'tych.

  Największe przeboje:

  • NR .1 Hits w Europie - One Way Ticket
  • TOP 10 Hits w Europie - I Can't Stand the Rain
  • TOP 10 Hits w Europie - Go Johnnie Go (Keep on Walking, John B.)
  • TOP 10 Hits w Europie - Leave a Light
 • Francesco Napoli


  Francesco Napoli to jeden z najpopularniejszych artystów lat 80' i 90'tych.

  Największe przeboje:

  • NR .1 Hits w Europie - Balla...Balla!
  • TOP 10 Hits w Europie - Ma quale idea
  • TOP 10 Hits w Europie - Balla.Balla Vol.2
 • Fun Factory


  Fun Factory to jedna z najpopularniejszych na świecie formacji lat 90'tych.

  Największe przeboje:

  • NR .1 Hits w Europie - I wanna be with U
  • NR .1 Hits w Europie - Celebration
  • NR .1 Hits w Europie - Doh Wah Diddy
  • NR .1 Hits w Europie - Don't go away
 • Gazebo


  Gazebo to jeden z najpopularniejszych artystow lat 80' i 90'tych.

  Największe przeboje:

  • NR .1 Hits w Europie - I like Chopin
  • TOP 10 Hits w Europie - Masterpiece
  • TOP 10 Hits w Europie - Lunatic
 • Goombay Dance Band


  Goombay Dance Band to jedna z najpopularniejszych formacji lat 80' i 90'tych.

  Największe przeboje:

  • NR .1 Hits w Europie - Sun of Jamaica
  • NR .1 Hits w Europie - Seven Tears
  • NR .1 Hits Hits w Europie - Aloha-Oe (Until We Meet Again) / Conga Man
 • Modern Talking Reloaded


  Modern Talking Reloaded jako jedyny duet mają prawo do noszenia oryginalnej nazwy. Na koncertach wykonują największe hity legendarnego zespołu. Nie tylko są podobni ale też wspaniale śpiewają przeboje tych popularnych gwiazd. W repertuarze mają większość hitów oryginalnego zespołu.

  Tak gramy:

 • Lay Zee aka Mr. President


  Lay Zee aka Mr. President to jedna z najpopularniejszych na świecie formacji lat 90'tych.

  Największe przeboje:

  • NR .1 Hits w Europie - Coco Jambo 2 x Platinium
  • TOP 10 Hits w Europie - I give you my heart
  • TOP 10 Hits w Europie - JOJO Action
  • TOP 10 Hits w Europie - up'n away 2k
 • Lay Zee aka Mr. President


  Lay Zee aka Mr. President to jedna z najpopularniejszych na świecie formacji lat 90'tych.

  Największe przeboje:

  • NR .1 Hits w Europie - Coco Jambo 2 x Platinium
  • TOP 10 Hits w Europie - I give you my heart
  • TOP 10 Hits w Europie - JOJO Action
  • TOP 10 Hits w Europie - up'n away 2k